Home چهارشنبه 23 آبان 1397
logo sasan hospital
Left Menu
   اطلاعات آموزشی  پزشک خود را بیابید  پرسش و پاسخ  انتقادات
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
تالار گفتگو
اخبار و رویدادها
01

دكتر توكلي رييس بيمارستان فوق تخصصي ساسان : اعتقاد داريم همسو با نظام جامع سلامت كشور بايد به حوزه‌هاي آموزشي و پيشگيري در سطح جامعه كمك كنيم

به مناسبت هفتم مرداد روز جهاني مبارزه با هپاتيت به همت بیمارستان ساسان و با مشارکت سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران ،دانشگاه علوم پزشكي ايران و مرکز بهداشت شمال غرب تهران ، کمپین مبارزه با هپاتیت در محل بیمارستان فوق تخصصي ساسان برگزار شد. به گزارش روابط عمومي بيمارستان ساسان در ابتداي اين مراسم دكتر عليرضا توكلي مهرجردي رييس بيمارستان ساسان طي سخناني ضمن خير مقدم به ميهمانان حاضر در اين برنامه از جمله دكتر پاكدل قائم مقام بنياد شهيد و امور ايثارگران و دكتر عباسپور معاون بهداشت ودرمان بنياد گفت : اين برنامه دومين تجربه ما در انجام كار تيمي با سازمان هايي است كه اهداف مشترك بهداشتي ودرماني داريم و پيش از اين همايش مبارزه با سرطان سينه در مجموعه ما با همكاري دانشگاه علوم پزشكي ايران و مركز بهداشت شمال غرب تهران برگزار شده بود. وي با تاكيد بر اين نكته كه پيشگيري از بيماري‌ها يكي از مهمترين برنامه ها و اهداف نظام جامع سلامت كشور است افزود: در اين زمينه بيمارستان ها و مراكز درماني مختلف حسب وظيفه و جايگاهي كه دارند در حال نقش آفريني هستند و بيمارستان ما نيز با استفاده از تجربه قبلي خود در برگزاري همايش پيشگيري از سرطان سينه، با برگزاري اين كمپين و با هدف آموزش در جهت كاهش عوارض و شيوع بيماري هپاتيت در بين آحاد جامعه و نيز ترويج فرهنگ واكسيناسيون، گام ارزشمندي را براي اطلاع رساني و آگاه سازي مردم برداشت. دكتر توكلي با اشاره به اهداف معاونت بهداشت ودرمان بنياد شهيد و امور ايثارگران در كاهش بيماري ها و عوارض آن در گروهاي هدف خاطرنشان كرد : بيش از 80درصد از مراجعان ما را جانبازان عزيز وخانواده هاي محترم ايشان تشكيل مي دهند كه پرداختن به دغدغه هاي درماني ايشان از اهداف مشترك ما و بنياد است. رييس بيمارستان فوق تخصصي ساسان يادآور شد : درنگاه و رويكرد كلان مديريتي بنياد شهيد و امور ايثارگران نيز اعتقاد بر اين است كه نظام سلامت اين مجموعه با نظام سلامت كشور همسو شود و براين اساس تصميم قاطع داريم كه در حوزه هاي بهداشتي و آموزشي در سطح جامعه كمك كنيم تا اين اهداف محقق شود و در اين زمينه هر نقشي براي ما تعريف شود آمادگي اجرايي كردن آن را داريم. وي در پايان از مديريت سازمان فرهنگي،هنري شهرداري تهران ، دانشگاه علوم پزشكي ايران و اداره بهداشت شمالغرب تقدير و تشكر و از تمامي همكاران بيمارستان كه هريك به سهم خود در برپاي اين كمپين نقش داشتند تقدير كرد.
بهرامي دبير كمپين مبارزه با هپاتيت : بهترين مدل در مهار هپاتيت مراقبيتي پيشگيرانه است
ناهيد بهرامي دبير كمپين مبارزه با هپاتيت ديگر سخنران اين مراسم بود كه ضمن تقدير از حضور پرشور ميهمانان در اين برنامه گفت : در زمينه خود مراقبتي حرف و سخن زياد است اما بهترين مدل در اين حوزه آموزش به بيمار و ارايه مدل خود مراقبيتي پيشگيرانه است كه با اين روش مي توانيم از هپاتيت جلوگيري كنيم.
وي ادامه داد : برگزاري اين كمپين تلاشي است در جهت آموزش همگاني و ارتقاء سطح آگاهي آحاد جامعه تا براساس الگوهاي مناسب بتوانيم مبارزه عملي با هپاتيت را عينيت بخشيم.

بهرامي يادآور شد : يكي از بيماري هاي شايعي كه مردم با آن دست به گريبان هستند هپاتيت است كه چند بخش دارد . آن بخشي كه ما مي توانيم كنترل كنيم بخش عفوني آن است كه طبق برنامه وزارت بهداشت تا سال 1410 بايستي هپايت C ريشه كن شود و هپاتيت B كنترل شود.
وي درپايان در زمينه موادري كه در اين كمپين براي مراجعان پيش بيني شده هم گفت: در برنامه امروز كارشناسان ما و همچنين اداره بهداشت شمالغرب در زمينه مسايل مختلف را براي مراجعان ارايه خواهند كرد.

دكتر عباسپور معاون بهداشت ودرمان بنياد شهيد و امور ايثارگران : عملكرد بيمارستان ساسان در بخش هاي مختلف عالي بوده است
دكتر عبدالرضا عباسپورمعاون بهداشت ودرمان بنياد شهيد و امور ايثارگران نيز در ادامه طي سخناني ضمن حمايت از برگزاري اين كمپين و اثرات مثبتي كه بر جامعه بويژه جامعه ايثارگري دارد گفت : از سالهاي گذشته در زمينه پيشگيري از بيماري هپاتيت در بنياد برنامه هاي خوبي آغاز شده و به جانبازان عزيز اعلام كرده ايم كه آزمايشات لازم را انجام و در صورت نياز اگر نياز به درمان وجود داشته باشد بنياد نهايت همكاري و كمك را خواهد داشت. وعده ما اينست كه 10 سال زودتر از برنامه جامع كشوري در مهار و كنترل اين بيماري در بين جانبازان عمل كنيم. دكتر عباسپور در زمينه عملكرد بيمارستان ساسان نيز گفت : خوشبختانه عملكرد بيمارستان ساسان در بخش هاي مختلف عالي بوده و باتوجه به حضور دكتر توكلي و هيات مديره توانمند از سالهاي گذشته فعاليت هاي خوبي صورت گرفته كه هرروز نيز رو به بهبودي است. وي ادامه داد : بيمارستان ساسان در زمينه توسعه كمي و كيفي خدمات و نيز تجهيزات به روز بهداشتي ودرماني بسيار موفق عمل كرده و اين رضايت را در بازخورد و اعلام رضايت جانبازان عزيز مي توان مشاهده كرد. اعتقاد ما براين است كه بيمارستان هاي  ساسان و خاتم الانبياء دو بيمارستان اصلي ما در سطح كشور هستند كه عملكرد بسيار خوبي داشته و همواره در ارايه خدمات كيفي پيشتاز بوده اند و معاونت بهداشت ودرمان بنياد شهيد و امور ايثارگران نيز براي بهبود شرايط از هيچ كمكي به اين دو مجموعه فروگذار نخواهد بود.

 
 
نظرات ارسالی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
  
 

آدرس بیمارستان
ایران - تهران - میدان ولیعصر - بلوار کشاورز - بعد از چهار راه فلسطین - شماره 43
تلفن های تماس : 88965170 - 021 ( 20 خط)
آدرس ایمیل: info@sasanhospital.com
نظرسنجی
آیا از نسخه جدید سایت بیمارستان راضی هستید ؟


ثبت نظر  مشاهده نتایج
  کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بیمارستان فوق تخصصی ساسان می باشد.