Home چهارشنبه 23 آبان 1397
logo sasan hospital
Left Menu
   اطلاعات آموزشی  پزشک خود را بیابید  پرسش و پاسخ  انتقادات
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
تالار گفتگو
اخبار و رویدادها
25

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: جانبازان برای عزت، سربلندی و امنیت کشورمان زندگی خود را به خطر انداختند و از سلامتی خود گذشتند و ارزش و عظمت آن‌ها غیرقابل توصیف است.

دکتر مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی به همراه عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، سعید عندلیبی معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد و دكتر علیرضا توکلی مهرجردي مديرعامل و رییس بیمارستان فوق تخصصي ساسان با جانبازان بستری در اين بیمارستان  دیدار و گفت‌وگو کرد.

دكتر پزشکیان در این دیدار تأکید کرد: جانبازان برای عزت، سربلندی و امنیت کشورمان زندگی خود را به خطر انداختند و از سلامتی خود گذشتند و امروز با مشکلات جسمی مواجه هستند، اما ارزش و عظمت آن‌ها غیرقابل‌توصیف است زیرا بسیاری از افراد حاضر به چنین فداکاری‌هایی نیستند.

وی افزود: یکی از وظایفی که به عهده نظام جمهوری اسلامی است رسیدگی به امور درمانی این عزیزان است و این کمترین کاری است که می‌توان برای آن‌ها انجام داد و همه ما وظیفه داریم در هر جایی که هستیم در مسیر خدمت به این عزیزان تلاش کنیم. مجلس شورای اسلامی نیز وظیفه دارد در چهارچوب کاری خود هر فعالیتی که برای خدمت‌رسانی به جانبازان و ایثارگران لازم است انجام دهد.
دكتر پزشكيان ضمن تقدير از تلاش ها و خدمات همكاران بيمارستان ساسان در خدمت رساني به جانبازان عزيز يادآور شد: عزيزاني كه در اين بيمارستان در بخش ها و واحدهاي مختلف فعاليت مي كنند با عشق و از خود گذشتگي به جانبازان عزيز مشغول خدمت رساني هستند كه جا دارد تلاش هاي ايشان قدرداني شود.

دكتر علیرضا توکلی مهرجردي رییس بیمارستان فوق تخصصي ساسان نیز در این دیدار با اشاره به تاریخچه خدمت‌رسانی اين بیمارستان به جانبازان گفت: این بیمارستان از زمان جنگ تحمیلی تا امروز مشغول رسیدگی به امور درمانی جانبازان و ایثارگران بوده است.

وی افزود: توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های این مجموعه با هدف افزایش رضایتمندی، اثربخشی خدمات با نگاه سلامت‌محور در حین توجه به درمان از جمله رویکردهای اجرایی در این بیمارستان است.

دكترتوکلی با بیان اینکه بیمارستان ساسان دارای 200 تخت بستری و 40 تخت ICU و CCU است، افزود: در حال حاضر روزانه بین 1000 تا 1200 بیمار به صورت سرپایی در این مرکز تحت معاینه و درمان قرار می‌گیرند و در ماه حدود 1000 مورد بستری انجام می‌شود که بیش از 90 درصد این موارد مربوط به خدمات‌رسانی به جانبازان معزز و ایثارگران است و این مجموعه با 800 نفر پرسنل که نیمی از آن‌ها مربوط به بخش درمان هستند و 250 پزشک متخصص، بیمارستانی درجه یک محسوب می‌شود.

عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این دیدار توضیحاتی را در خصوص اجرای طرح پایش سلامت و اعزام تیم‌های تخصصی پزشکی به شهرستان‌ها ارائه داد.

گفتنی است دکتر پزشکیان با جمعی از جانبازان به صورت چهره به چهره دیدار و گفت‌وگو کرد و از نزدیک با روند درمانی این عزیزان آشنا شد.

نظرات ارسالی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
  
 

آدرس بیمارستان
ایران - تهران - میدان ولیعصر - بلوار کشاورز - بعد از چهار راه فلسطین - شماره 43
تلفن های تماس : 88965170 - 021 ( 20 خط)
آدرس ایمیل: info@sasanhospital.com
نظرسنجی
آیا از نسخه جدید سایت بیمارستان راضی هستید ؟


ثبت نظر  مشاهده نتایج
  کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بیمارستان فوق تخصصی ساسان می باشد.