Home چهارشنبه 23 آبان 1397
logo sasan hospital
Left Menu
   اطلاعات آموزشی  پزشک خود را بیابید  پرسش و پاسخ  انتقادات
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
تالار گفتگو
اخبار و رویدادها
08

ديدار نوروزي دكتر عليرضا توكلي مهرجردي رييس بيمارستان فوق تخصصي ساسان با مديران و مسؤولان بخش‌هاي مختلف بيمارستان برگزار شد.

دراين ديدار دكتر توكلي ضمن تبريك مجدد سال نو به مديران بيمارستان براي تمامي همكاران سالي سرشار از موفقيت و سربلندي در جهت خدمت رساني به بيماران و مراجعان آرزو كرد.

وي در ادامه با تشريح برنامه ها و اهداف بيمارستان در سال جديد گفت : انتظاري كه از تمامي همكاران و  دوستان دارم اينست كه امسال تمام زحماتي كه طي چند سال گذشته كشيده شده و در قالب برنامه، فرآيند، دستور العمل، ضابطه و بخشنامه ابلاغ شده در بيمارستان پياده سازي و از آن مهمتر نهادينه شود. تمامي مسؤولان و مديران بيمارستان بايستي همت كنند تا اين رويكرد عملياتي شود تا ان‌شاالله بتوانيم به اهداف كلان بيمارستان دست يابيم.       
دكتر توكلي خاطرنشان كرد : يكي ديگر از برنامه هاي مهم و ارزشمندي كه امسال بايستي پيگيري شود مستند سازي از فعاليت‌هاست. امسال بنا داريم همچون گذشته كار درست را درست انجام بدهيم و براي رسيدن به اين هدف بايد به‌ سمت حرفه‌اي شدن گام برداريم و با دليل و مدرك صحبت كنيم. از دوستان توقع دارم تا پايان فروردين‌ ماه جاري فرمتي تهيه شود تا عملكرد هر واحد در قالب گزارش فعاليت ارايه شود تا براساس آن بتوان ارزيابي لازم از اقدامات را انجام داد. از اين پس فعاليت‌ها و برنامه‌ها را با دليل و مدرك رصد مي كنيم تا بتوانيم براساس واقعيات و عملكردها برنامه‌ها را پيش ببريم.        
 مديرعامل بيمارستان ساسان در ادامه با اشاره به بحث شفاف‌ سازي در تمامي بخش هاي بيمارستان تصريح كرد: شفاف سازي امور به از بين بردن فساد كمك مي كند و اين موضوع تنها به حوزه مالي محدود نبوده و تمامي بخش ها را شامل مي شود. اعتقاد ما براينست كه درست و هدفمند كار مي كنيم و بايستي بر اين اساس كارمان شفاف و قابل رصد باشد و اگر غير از اين بود به شدت برخورد خواهد شد. اين اتفاق كه بايد فعاليت‌ها و تلاش‌ها شفاف ديده شود كمك مي كند تا خداي نكرده متهم به مسايل حاشيه‌اي نشويم. همه همكاران من در بيمارستان دوست دارند سالم و بي حاشيه كار كنند و تنها كافي است سيستم را به شكلي طراحي كنيم كه هركس كار خودش را درست و شفاف انجام دهد. 
وي سپس به برنامه‌ريزي در تمامي بخش‌ها براساس برنامه استراتژيك پيش بيني شده در بيمارستان اشاره كرد و گفت : تاكيد و انتظار ما برانجام فعاليت براساس برنامه‌هاي پيش‌بيني شده از سوي واحدهاست و حالا كه قصد داريم براساس برنامه استراتژيك درحال تدوين بيمارستان گام برداريم بايد اين برنامه‌ها هرچه زودتر تدوين شود. ضمن اينكه اعتقاد براين است كه اين برنامه ها واقعي و دست يافتني باشد.        
دكتر توكلي ادامه داد : امروز در بيمارستان ساسان محصولات و خدمات بسيار خوبي به مخاطبان ارايه مي شود كه بايستي در سال جديد كميت و كيفيت آن ارتقاء يابد تا همه احساس كنند ساسان امسال هم حرف هاي جديد و زيادي براي گفتن دارد.

رييس هيات مديره بيمارستان ساسان با تاكيد براين نكته كه بايد گذشته‌ها را فراموش كرد و تنها از آن درس گرفت افزود : گذشته و اتفاقات سال قبل را فراموش و سال جديد را با انرژي و نگاه تازه شروع كنيم. بايد براي بهتر شدن هرجا لازم است آموزش بدهيم و با تغييرات مثبت روند رو به رشد مجموعه را شتاب ببخشيم. در اينجا جا دارد ازتك‌تك همكارانم در بيمارستان تشكركنم كه هرزمان اراده كرديم در حوزه اي بهترين باشيم همه با تلاش مضاعف و اراده‌اي مثال زدني كار را انجام دادند و شخصا مديون تك‌تك ايشان در بيمارستان هستم. اگر سطح توقع از خدمات بيمارستان بالا رفته تلاش هاي شما باعث شده است. در مقابل هم بنده وظيفه خود مي دانم در حد توانم جبران زحمات دوستان را داشته باشم و قول‌هاي رفاهي داده شده در سال قبل ان‌شاالله در سال جديد در حد وسع وتوان انجام خواهد شد.

دكتر توكلي همچنين از تمامي همكاران بيمارستان درخواست كرد هرگونه نظر، انتقاد و پيشنهاد كه حق همه همكاران است و راههاي آن از طريق نظام مشاركت و ساير ابزارهاي روز در اختيار آنان قرار داده شده به مديريت بيمارستان منتقل كنند تا مسير پيش‌رو هموارتر از گذشته رقم بخورد.            
وي در ادامه ضمن تاكيد بر حراست و حمايت نهادهاي نظارتي بيمارستان از تلاش هاي همكاران ابراز اميدواري كرد با دستگيري به‌جاي مچ‌گيري و ارايه راهكار و پيشنهاد براي بهبود فرايندها زمينه را براي ارتقاء كمي و كيفي فعاليتها فراهم كنيم.   
در ادامه اين مراسم حجت الاسلام و المسلمين زينالي مسوول امور فرهنگي و روابط عمومي بيمارستان طي سخناني ضمن تبريك مجدد سال جديد و فرارسيدن ماه رجب با اشاره به تغيير و تحول طبيعت و دعاي تحويل سال گفت : ان‌شاالله امسال كدورتها از دلهامان دور شود و قلبمان را پاك و محبت را جايگزين آن كنيم تا اين رفتار پسنديده موجب نزديكي دلها و آرامش در اطرافيانمان شود.
وي ادامه داد : اميدوارم در سال 97 با احسن الحال وارد شده باشيم تا خانواده، همكاران و دوستانمان حس كنند تغيير كرده  و عوض شده ايم و كارهايي كه در گذشته باعث ناراحتي اطرافيانمان شده را كنار گذاشته و صفات پسنديده را جايگزين كنيم.

حجت الاسلام و المسلمين زينالي سپس با اشاره به فضيلت‌هاي ماه رجب و اعمال ويژه آن، خواستار بهره مندي همكاران از اين ماه پربركت شد.


 

نظرات ارسالی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
  
 

آدرس بیمارستان
ایران - تهران - میدان ولیعصر - بلوار کشاورز - بعد از چهار راه فلسطین - شماره 43
تلفن های تماس : 88965170 - 021 ( 20 خط)
آدرس ایمیل: info@sasanhospital.com
نظرسنجی
آیا از نسخه جدید سایت بیمارستان راضی هستید ؟


ثبت نظر  مشاهده نتایج
  کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بیمارستان فوق تخصصی ساسان می باشد.