Home چهارشنبه 23 آبان 1397
logo sasan hospital
Left Menu
   اطلاعات آموزشی  پزشک خود را بیابید  پرسش و پاسخ  انتقادات
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
تالار گفتگو
اخبار و رویدادها
26

 به دنبال فراخوان کشوری از جانبازان عزیزی که از مشکلات مربوط به لگن و زانو رنج می برند ، پروفسور روشر فوق تخصص لگن و زانو از دانشگاه کلن آلمان برای معاینه و انجام عمل جراحی این عزیزان در بیمارستان فوق تخصصی ساسان حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی ساسان ، به دنبال فراخوان از جانبازانی که دچار مشکلاتی در لگن و زانو هستند ، 120 نفر از این عزیزان ثبت نام کرده و پس از انجام معاینات اولیه توسط پزشکان ایرانی 40 نفر از ایشان برای ویزیت معرفی و 14 نفر نیز حایز شرایط عمل جراحی شدند.

براساس این گزارش تعداد زیادی از این مراجعان با توصیه های توانبخشی ترخیص شده اند و مابقی نیز در صورت نیاز با تکمیل پرونده در سفرهای آتی پروفسور روشر تحت عمل جراحی قرار خواهند گرفت.

دکترعلیرضا توکلی مهرجردی رییس بیمارستان فوق تخصصی ساسان  در خصوص حضور پروفسور روشر در این بیمارستان گفت : خوشبختانه در زمینه خدمت رسانی به بیمارانی که دچار مشکلات زانو و لگن هستند عموما در داخل کشور كمبودي نداریم اما گاهی به دلیل عوارض طولانی مدت ناشی از مجروحیت جانبازان عزیز وتعدد ضايعات ونيز افزايش سن، مشکلاتی برای آنها بوجود می آید که نیاز است تا از تخصص های بین المللی در این زمینه استفاده شود. در سالهای اخیر با پیگیری هاي اداره كل درمان و معاونت بهداشت و درمان بنياد شهيد و امور ايثارگران، از متخصصان مجرب بین المللی در این زمینه استفاده شده تا علاوه بر کاهش هزینه های درمان و بهبود سریعتر بیماران و نيز پوشش بيشتر خدمات وافزايش تعداد بيمارانيكه از اين سطح از خدمات بهره مند ميشوند از عنصر آموزش و ارتقاء توان علمی همکاران متخصص خود نیز بهره ببریم.

وی ادامه داد : برای استفاده موثرتر از خدمات علمی پروفسور روشر نیز متخصصان معتمد بنیاد شهید و امور ایثارگران بیماران را غربال کرده تا عزیزانی که در اولویت معاینه و عمل جراحی هستند انتخاب شوند و قرار است در مدت زمان چند روزه ای که ایشان میهمان بیمارستان ساسان هستند براساس جدول زمانبندی بیماران معاینه و در صورت نیاز تحت عمل جراحی قرار بگیرند.نظرات ارسالی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
  
 

آدرس بیمارستان
ایران - تهران - میدان ولیعصر - بلوار کشاورز - بعد از چهار راه فلسطین - شماره 43
تلفن های تماس : 88965170 - 021 ( 20 خط)
آدرس ایمیل: info@sasanhospital.com
نظرسنجی
آیا از نسخه جدید سایت بیمارستان راضی هستید ؟


ثبت نظر  مشاهده نتایج
  کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بیمارستان فوق تخصصی ساسان می باشد.